O NAS

mgr Arkadiusz Borkowski D.O.

Jestem magistrem fizjoterapii, a także dyplomowanym osteopatą Flanders International College of Osteopathy w Polsce.

Moje doświadczenie zawodowe zdobywałem odbywając liczne praktyki i staże w dolnośląskich placówkach, szkoląc się w niemieckich klinikach, między innymi w RZM w Monachium oraz prowadząc własny gabinet fizjoterapeutyczny. Swoją wiedzę poszerzałem o ukończone kursy: głównie z ortopedycznej terapii manualnej,terapii Mulligana, Cyriax’a, MCKenziego. Dodatkowo ukończyłem także kurs leczenia pijawkami medycznymi- hirudoterapię.

W pracy z pacjentem wykorzystuje
przede wszystkim techniki osteopatyczne, pracę na powięzi, techniki wisceralne
oraz cranio sakralne.

Każdego pacjenta traktuję indywidualnie, a do problemów i dolegliwości bólowych podchodzę holistycznie zwracając uwagę na sygnały całego organizmu. Terapia osteopatyczna skupia się na znalezieniu przyczyny dyskomfortu i dolegliwości bólowych pacjenta, a nie tylko na ich uśmierzeniu.

W mojej pracy przede wszystkim dążę do tego, aby ciało pacjenta poprzez odpowiednio zastosowane techniki pobudziło swoje możliwości samoleczenia.

lek. Sebastian Kuliński specjalista ortopedii i traumatologii

Absolwent  I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2010 r.). W 2011 roku rozpocząłem pracę w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki we Wrocławiu, gdzie pracuję do chwili obecnej. W 2019 roku uzyskałem tytuł specjalisty w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Uczestniczyłem w licznych kursach i szkoleniach krajowych oraz międzynarodowych rozwijając swoją wiedzę w zakresie ortopedii i traumatologii. Jestem autorem i współautorem prac naukowych z zakresu chirurgii ręki. Moje zainteresowania medyczne koncentrują się wokół traumatologii, chirurgii ręki oraz chorób infekcyjnych układu kostno – stawowego.

 

placeholder